HAKKIMIZDA

EKO Endüstriyel Hizmetler firmalara değer katma misyonuyla kurulmuş bir şirkettir. Maliyet azaltacak sıra dışı ürün ve hizmetlerden, satış pazarlama desteğine kadar değer zincirinin her noktasında faaliyet göstermektedir. Ekibimiz uluslararası firmalarda en az 15 yıl deneyimli profesyonel yöneticilerden oluşmaktadır. Kurulduğu günden bu yana hızla büyüyerek, Türkiye ve Avrupa’nın öncü firmalarıyla iş ortaklığını başarılı bir şekilde yürütmektedir.

Üç ana faaliyet alanımız bulunmaktadır:

  • Danışmanlık: Deneyimli kadrosuyla strateji, pazar araştırması, satış pazarlama, tedarik zinciri, satınalma, proses optimizasyonu konularında danışmanlık hizmetleri vermektedir.
  • Geri Dönüşümlü Ambalaj: EKO Endüstriyel geri dönüşümlü ambalaj konusunda dünya çapında en yenilikçi ve kaliteli çözümleri müşterilerinin hizmetine sunuyor. Firmalar ürünlerini güvenle taşırken hem maliyet hem de çevresel etkilerini en aza indiriyor.
  • Endüstriyel kasa temizliği: Yenilikçi bir çözüm olan mobil yıkama sistemi ile Türkiye’de ilk olarak, endüstriyel kasaların temizliğini müşterilerinin tesisinde yapmaktadır.
WhatsApp chat